Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Finalistky Miss Horehronie 2020 v dvoch unikátnych videách

november 08, 2020 - 20:07
Projekt Miss Horehronie 2020 je špecifický svojim prepojením krásy a tradícii. Finalistky preto tento rok nakrútili sériu videí, v ktorých vidno silný odkaz na slovenské ľudové tradície.
Foto: 

Séria upútavok na hlasovanie o Miss Sympatia 2020 sa tento rok nesie v inom duchu, ako po uplynulé roky. "Hľadali sme novú ideu videospotu, aby sme sa odlíšili od predchádzajúceho ročníka a tak spojením kreativity dvoch členov tímu - kameramana Andreja Dobríka a fotografa Olivera Kuklovského - vzniklo niečo, čo nie je úplne štandardné, výstup v podobe videa s prepojením na fotografiu pri zachovaní stále živých ľudových prvkov," prezrádza riaditeľ súťaže Jozef Kvoriak.

Spot, ktorý organizátori nedávno predstavili sa nakrúcal počas sústredenia v hoteli Zerrenpach v Osrblí a spája v sebe krásu finalistiek, prírody so silným odkazom na ľudové tradície.

Miss Horehronie 2020 | hlasovanie Miss Sympatia


Zmenou tento rok prešiel aj oficiálny videoklip, ktorý dievčatá predstavuje ako víly uprostred krásneh slovenskej prírody. Rovnako aj tu cítiť silný odkaz na slovenský folklór, ktorý túto súťaž sprevádza už od prvého ročníka.

Miss Horehronie 2020

informácie k hlasovaniam:

Hlasovanie Miss Horehronie ŽenskýWeb 

MISS Horehronie Sympatia 2020
si môžete zvoliť prostredníctvom SMS. Svoju favoritku môžete podporiť zaslaním ľubovoľného počtu SMS hlasov v tvare MH (medzera) číslo finalistky na číslo 6673. Každou SMS ste automaticky zaradení do žrebovania o hodnotné ceny:
1. Osobný automobil značky Mercedes-Benz od spoločnosti Motor-Car Banská Bystrica na celý týždeň zadarmo
2. Víkendový pobyt pre 2 osoby v Kongres & Wellness Hotel Partizán **** na Táľoch s raňajkami a vstupom do Nature Wellness Center
3. Víkendový pobyt pre 2 osoby v Hotel Zerrenpach na Osrblí s polpenziou
Hlasovanie bude ukončené počas finálového večera, ktorý sa uskutoční v Ministry of Fun - Banská Bystrica. Cena spätnej SMS je 2 € s DPH. Službu zabezpečuje A SMS, s.r.o.

- - Inzercia - -