Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Už v sobotu sa dozvieme víťazku MISS HOREHRONIE 2018: Hlasujte za svoju favoritku!

október 25, 2018 - 15:53
Už túto sobotu, 27. októbra, sa banskobystrické Ministry of Fun zaplní krásnymi finalistkami MISS HOREHRONIE. Práve na tomto mieste sa uskutoční finále projektu, počas ktorého sa dozvieme meno tej, ktorá si odnesie titul najkrajšej ženy Horehronia. Taktiež spoznáme Miss Horehronie ŽenskéhoWebu, za ktorú môžete naďalej hlasovať!
Foto: 

11 krásnych dievčat z okolia Banskej Bystrice a Brezna po absolvovaní kastingov stáli pred výzvami, ktoré pre nich pripravili organizátori projektu. Od júna si prešli viacerými sústredeniami, počas ktorých sa učili správne chodiť, skúšali si choreografie, trávili hodiny v posilňovni, absolvovali mediálne tréningy, či prednášky z etikety a spoločenského protokolu.

Taktiež sa originálnym spôsobom pripravili na stretnutie s publikom. Mali možnosť predvádzať počas Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz Jeseň/Zima, kde si chôdzu po móle vyskúšali v nádherných krojoch z celého Slovenska a tiež počas exkluzívneho VIP Clubu Slovenky v Bratislave, kde predviedli kolekciu víťazky projektu Nové tváre módnej scény z roku 2017 - Zariny Šimkovič. 

Po týchto udalostiach však prichádza deň "D" počas ktorého sa dozvieme meno kráľovnej Horehronia pre rok 2018 a meno tej, ktorá si odnesie titul Miss Horehronie ŽenskýWeb.sk. 

- - Inzercia - -